Юлія Світлична: Зміцнення медичної ланки на Харківщині – пріоритет на найближчі роки

Юлія Світлична: Зміцнення медичної ланки на Харківщині – пріоритет на найближчі роки

У рамках робочої поїздки в Дергачівський район керівниця Харківської області, депутат обласної ради Юлія Світлична ознайомилась з ходом ремонтних робіт у поліклініці селища Солоницівка.

У цьому році в закладі проводиться капітальний ремонт частини приміщень другого та першого поверхів та сходів усіх трьох поверхів. Кошти на роботи виділені з обласного, районного та місцевого бюджетів.

1   2

«До 2016 року капітального ремонту будівлі поліклініки не проводили, для закладу не закупали сучасне обладнання. А це поліклініка, яка обслуговує близько 20 тисяч людей на рік, сюди йдуть пацієнти не тільки з Солоницівки, а й з щонайменше 5-ти найближчих населених пунктів. Тому ми, звичайно, відгукнулися на прохання щодо ремонту, – розповіла Юлія Світлична. – Сьогодні в закладі оновлено рентген-кабінет та лабораторію, замінено всі вікна, практично завершено роботи зі встановлення вхідної групи. Будемо рухатися далі і створювати гідні умови як для лікарів, так і для пацієнтів».

3   6

Голова ХОДА наголосила, що гуманітарна сфера й надалі залишатиметься пріоритетом для керівництва області.

«Ми визначили пріоритет на найближчі два роки: це розвиток медицини та освіти в області. Люди повинні мати можливість лікуватися і навчатися в нормальних умовах. Ми маємо створювати Європу в себе вдома своїми руками», – підкреслила Юлія Світлична.

4   5

Під час спілкування з колективом поліклініки голова ХОДА вручила заслуженим працівникам відзнаки обласної адміністрації, а також передала закладу нове обладнання – кардіограф, тонометри та обладнання для маніпуляцій.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*