Юлія Світлична привітала з 90-річчям ННЦ «Харківський фізико-технічний інститут»

Юлія Світлична привітала з 90-річчям ННЦ «Харківський фізико-технічний інститут»

Голова Харківської ОДА Юлія Світлична привітала з 90-річчям Національний науковий центр «Харківський фізико-технічний інститут».

«Національний науковий центр «Харківський фізико-технічний інститут» не просто йде в ногу з часом – він його випереджає. Не просто відповідає стандартам – він їх задає, – підкреслила Юлія Світлична, вітаючи колектив центру. – І це результат копіткої та дуже складної роботи кожного співробітника ННЦ «ХФТІ» та вашого керівництва. Величезне спасибі за самовіддану працю».

7   1

Керівник області зазначила, що в останні роки облдержадміністрація щільно співпрацює з ННЦ «ХФТІ».

«Імідж Харківської області, наукової школи Харківщини залежить від результативності вашої праці. І ми в цьому дуже зацікавлені, – підкреслила голова Харківської ОДА. – А на нашу підтримку на регіональному рівні ви завжди можете розраховувати».

3   4

Так, Юлія Світлична повідомила, що в 2019 році за підтримки ХОДА буде реконструйований стадіон дитячо-юнацької спортивної школи «ХФТІ». Колективу центру глава області побажала «яскравих наукових ідей, нових професійних і наукових звершень, надійного плеча колег».

5   6

Під час заходу Юлія Світлична вручила співробітникам ННЦ «ХФТІ» почесні грамоти ХОДА та подяки голови облдержадміністрації.