Анатолій Русецький передав Савинському дитсадку новий ноутбук

Анатолій Русецький передав Савинському дитсадку новий ноутбук

За підтримки депутата Харківської обласної ради від БПП Анатолія Русецького реалізовано низку важливих соціальних проектів на базі загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, спрямованих на підвищення рівня освітнього процесу та покращення умов праці педагогічних працівників.

Так, за підтримки Анатолія Русецького, у Савинському дошкільному навчальному закладі №1, який є базовим у селищі Савинці, було вручено новий сучасний ноутбук.

1

Селище Савинці – один з найбільших населених пунктів Балаклійського району, де проживають близько 6000 осіб. Дошкільний навчальний заклад №1 відвідують 113 дітей. Трудовий колектив (вихователі, методисти, техперсонал) становить 34 особи.

«Комп’ютеризація – це безумовний пріоритет, – зазначає координатор проекту Анатолій Русецький, – а тим більше, коли справа стосується найменших представників суспільства – наших діток».

В цілому, у напрямку комп’ютеризації та забезпечення закладів освіти, медицини, культури, комунальних закладів, ветеранських організацій оргтехнікою, протягом 2017-2018 року благодійним фондом було реалізовано близько 15 проектів.