В Артемівському НВК облаштували спортивну залу

В Артемівському НВК облаштували спортивну залу

В Артемівському навчально-виховному комплексі Печенізького району урочисто відкрито міні-проект «Через фізичну культуру та спорт – до сильної громади!». Господарям освітнього закладу голова Печенізької районної ради Лариса Ярова вручила сертифікат, який підтверджує успішну реалізацію проекту.

Як розповіла голова Печенізької районної ради, голова Печенізької районної організації партії «БПП «Солідарність» Лариса Ярова, цей міні-проект є одним із трьох проектів-переможців конкурсу, які здобула Печеніжчина у 2018 році.

12   3

«Дякуємо обласній раді, депутатському корпусу районної ради, батьківській раді та всім, хто долучився до цієї доброї справи. В цьому році спільними зусиллями ми приділили серйозну увагу розвитку спортивної бази в селі Артемівка. Сподіваємось, із вирішенням питання оновлення матеріальної бази, робота в спортивному залі, як і на відкритому новозбудованому спортивному майданчику, кипітиме. В артемівської молоді є всі умови працювати над собою, а також шанси продемонструвати результати спортивних досягнень на змаганнях різних рівнів», – зазначила голова районної ради Лариса Ярова.

Проектом «Через фізичну культуру та спорт – до сильної громади!» передбачено: заміну системи освітлення спортивного залу, естетичне оформлення стін, придбання спортивного обладнання та інвентарю (матів гімнастичних, гирь, силових лав, штанги, гантелі, м’ячів волейбольних, баскетбольних, футбольних, футзальних та іншого).