У Вовчанській ЦРЛ завершують капремонт будівлі поліклініки та хірургічного відділення

У Вовчанській ЦРЛ завершують капремонт будівлі поліклініки та хірургічного відділення

З ходом ремонтних робіт під час робочої поїздки до Вовчанського району ознайомилась голова Харківської ОДА, депутат облради Юлія Світлична.

«Поліклініка та центральна районна лікарня у Вовчанську не бачили ремонту 60 років. Ціле життя! Це необхідно було виправляти», – наголосила Юлія Світлична під час спілкування з колективом ЦРЛ.

5   7

Цього року спільним коштом обласного й місцевого бюджетів, а також за фінансової підтримки міжнародних партнерів – GIZ у двох будівлях медичного закладу проводять капітальні роботи. Вже на завершальному етапі – зовнішні роботи в поліклініці ЦРЛ: тут замінили дах, вікна та двері й утеплили фасад. Тривають внутрішні роботи – поліклініку оновлюють повністю, замінюючи систему опалення, електропостачання, покриття підлоги та оздоблення стін. Роботи тривають і в хірургічно-травматологічному відділенні ЦРЛ. Тут замінили водопровід та каналізацію, а зараз оздоблюють стіни й стелю.

Під час відвідання медичного закладу Юлія Світлична передала медикам нове обладнання – сучасний апарат УЗД.

4   6

Під час спілкування з колективом Вовчанської лікарні голова ХОДА наголосила: увага розвитку цього закладу, як і сфери охорони здоров’я загалом, приділятиметься й надалі.

«Медична сфера має розвиватися. Не тільки у Вовчанському районі, а й по всій області ми взяли це питання під особистий контроль. Цього року ремонтуємо близько 20 медичних установ, деякі – комплексно, деякі – частково. Також оновлюємо обладнання. Сфери охорони здоров’я та освіти, гуманітарний блок у нас – у пріоритеті на найближчі 3 роки. Плануємо за 3 роки повністю привести до ладу медичну сферу області», – повідомила Юлія Світлична.

3   2