У Лозівській ДЮСШ відкрили реконструйований басейн на 500 квадратних метрів

У Лозівській ДЮСШ відкрили реконструйований басейн на 500 квадратних метрів

Спортивна споруда була повністю зруйнована та не працювала останні п’ять років. З результатами відновлювальних робіт, які провели в басейні за останні два роки, ознайомилася під час поїздки на Лозівщину голова ХОДА, депутат облради Юлія Світлична.

2   3

У басейні Лозівської дитячої спортшколи тепер мають змогу безоплатно займатися 120 юних вихованців. Для них обладнали приміщення басейну на 500 кв. м з площею водної поверхні 300 кв.м та шістьма доріжками. Також є роздягальні, душ – усе необхідне для занять цим видом спорту.

4   5

«Останній капремонт у ДЮСШ «Юність» проводили в 1988 році, басейн не працював з 2013-го, – відзначила голова ХОДА. – За останні два роки ми провели комплексну реконструкцію: відновили покрівлю спортшколи, систему вентиляції та кондиціювання повітря, реконструювали басейн, душові тощо. Також капітально відремонтували залу для занять фітнесом. Роботи триватимуть – уже розпочато реконструкцію фасаду будівлі».

7   6

Міський голова Лозової Сергій Зеленський відзначив: реалізувати такий масштабний проект місту вдалося завдяки підтримці керівництва області.

«Відкриття басейну – це дійсно велика подія для нашого міста. У нас була така нездійсненна мрія 2 роки тому. Я звернувся до Ігоря Райніна, коли він був головою обласної державної адміністрації, потім продовжила нас підтримувати Юлія Олександрівна, ставши головою ОДА. Тільки завдячуючи її зусиллям ми це зробили», – розповів Сергій Зеленський.

8   10

Будівництво басейну фінансували з різних джерел – було залучено міський і державний бюджет, а також міжнародну допомогу – німецького співтовариства GIZ. На продовження робіт у 2018 році заплановано співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку та міського бюджету (загалом понад 7,5 млн грн).

«Хочу сказати, що це не завершення нашої співпраці. Це лише початок, – звернулася голова ХОДА Юлія Світлична до жителів Лозової, які взяли участь у відкритті басейну. – Цього року ми будемо підтримувати як місто Лозова, так і Лозівський район. Попереду реалізація майже 10 проектів: інфраструктура, каналізація, водопроводи, освітлення, школи, дитячі садочки. Маємо підтримку Президента, Кабінету міністрів, маємо велику та потужну команду однодумців-харків’ян – отже все зробимо».

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*