Для дітей-сиріт в Харківській області придбали 16 квартир

Для дітей-сиріт в Харківській області придбали 16 квартир

Ключі від перших трьох помешкань, де вже завершили ремонт та встановили меблі, юнакам із Первомайського району вручила голова ХОДА, депутат облради від БПП Юлія Світлична. Також вона передала ключі від нового дому в Красноградському районі родині, яка виховує прийомних дітей.

5   6

«Вперше за роки незалежності держава виділила адресне фінансування на закупку квартир для дітей-сиріт. У Харківській області було закуплено 12 квартир та 1 будинок на 4 квартири, де будуть проживати діти, що позбавлені батьківського піклування, або діти-сироти. Також уже закуплено 2 приміщення для дитячих будинків сімейного типу», – повідомила керівник області.

1   9

Зараз до програми придбання квартир дітям-сиротам долучилися два райони області – Красноградський та Первомайський. У Первомайському за рахунок субвенції з державного бюджету, що надійшла в грудні 2017 року, придбали 6 однокімнатних квартир. Усі вони знаходяться в райцентрі, й у трьох помешканнях уже встигли завершити ремонти, ще в трьох роботи тривають.

Під час робочої поїздки до сусіднього з Первомайським Лозівського району голова ХОДА Юлія Світлична передала ключі від трьох помешкань Марії Рульовій, Олександру Довженку та Андрію Беспальку.

3   4

«Чесно кажучи, до останнього моменту не вірила в це. Думала такого не трапляється», – зізналася 22-річна Марія.

Юлія Світлична також передала ключі від нового помешкання батькам, які створили дитячий дім сімейного типу.

«Родина виховує двоє власних діточок та двоє всиновлених. Знаю, що вони мають плани всиновити ще двох дітей. Дуже сподіваюся, що цей дім стане гарною запорукою для добробуту цієї родини», – сказала голова ХОДА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*