Віталій Маляренко: Харківська «Солідарність» єдина партія, яка висунула своїх кандидатів у всіх 7 громадах

Віталій Маляренко: Харківська «Солідарність» єдина партія, яка висунула своїх кандидатів у всіх 7 громадах

У Харківській області партія «БПП «Солідарність» отримала більшість голосів виборців у всіх ОТГ, де 29 жовтня відбувалися вибори. Про це в прес-центрі Status Quo повідомили голова фракції «БПП «Солідарність» у Харківській обласній раді Віктор Коваленко та керівник секретаріату Харківської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Віталій Маляренко.

Як розповів Віталій Маляренко, в усіх 7 ОТГ за «Солідарність» люди віддали від 50% голосів до 95%.

20171030_120901   20171030_122015

«Ми працюємо в Харківській області і принципово не відокремлюємося від бренду політичної партії «Солідарність». Є така модна зараз технологія – проводити кандидата в раду під виглядом самовисуванця. Часто партії звинувачують в цьому один одного, особливо на виборах до Верховної Ради. Для нас було принципово висунути своїх кандидатів від партії у всіх 7 громадах по всіх округах – і ми єдина партія в Харківській області, яка це зробила. І кандидати від БПП отримали 50% голосів і більше», – зазначив Віталій Маляренко.

Як зазначив голова фракції «БПП «Солідарність» у Харківській обласній раді Віктор Коваленко, головна перемога складається з того, що потрібно працювати з людьми.

20171030_121707   20171030_121533

«Протягом останніх років ми активно працювали, ми працювали з людьми, ми йшли в люди, люди нам повірили, вони нас підтримали і тому це і є об’єктивний результат роботи. Це результат спільної роботи, як харківської громади, так і депутатського корпусу різних рівнів нашої політичної сили. Адже нині різні роботи, спрямовані на розвиток Харківщини, за ініціативи та підтримки губернатора Юлії Світличної, ведуться у всіх районах області», – наголосив Віктор Коваленко.

Представники Харківської організації партії зазначили, що темп не збавлятимуть, а довіру людей, яку вони виявили під час виборів до об’єднаних територіальних громад, виправдають.