Віктор Коваленко привітав переможців фестивалю патріотичної пісні «Солдати миру»

Віктор Коваленко привітав переможців фестивалю патріотичної пісні «Солдати миру»

Перший заступник голови Харківської обласної ради, голова фракції «БПП «Солідарність» у облраді Віктор Коваленко привітав переможців Міжнародного творчого фестивалю патріотичної пісні «Солдати Миру ХХІ століття», що відбувся у ХНАТОБі.

Як зазначив перший заступник голови облради, цей фестиваль вже дванадцятий раз поспіль проходить у Харкові. На нього приїжджають виконавці з різних країн світу, як, наприклад, сьогодні приїхали  колективи з Молдови, також афганські ветеранські організації, ветеранські організації героїв АТО і ветеранів праці, Другої світової війни.

4   7

«Такі заходи, що сприяють патріотичному вихованню молоді безумовно повинні бути. І Харків у цьому займає передові позиції», – каже голова фракції «БПП «Солідарність» у облраді. Віктор Коваленко привітав переможців фестивалю, та побажав гостям заходу наснаги, здоров’я та миру.

3   8

«Мені дуже приємно, що ми разом вже багато років. Усі роки існування фестивалю. І у нас є спільна мета – оспівувати подвиги героїв у патріотичних піснях. Чуючи ці пісні, серце обливається кров’ю, згадуючи жахи війни, але й радістю, тому, що наші діти і онуки не забувають мужності наших воїнів», – сказав Віктор Коваленко.

6   5

Під час урочистостей, перший заступник голови облради  вручив членам Харківської спілки ветеранів Афганістану грамоти та подяки Харківської облради, а також вищу нагороду обласної ради – «Слобожанська слава».