Віктор Коваленко: За останні три роки на Золочівщині зроблено більше, ніж за попередні двадцять

Віктор Коваленко: За останні три роки на Золочівщині зроблено більше, ніж за попередні двадцять

Перший заступник голови Харківської обласної ради, голова фракції «БПП «Солідарність» у облраді Віктор Коваленко відвідав з робочим візитом Золочівський район, де взяв участь у відкритті реалізованих міні-проектів у рамках обласного конкурсу «Разом у майбутнє».

Так, у Олександрівці і в Івашках Золочівського району Віктор Коваленко вручив громадським активістам сертифікати про реалізацію двох міні-проектів.

3   2

«За останні три роки на Золочівщині зроблено більше, ніж за останні двадцять. На очах зростає активність наших громад, для розвитку територій залучаються кошти з різних джерел фінансування. За кількістю проектів «Разом у майбутнє» район займає четверте місце серед районів області. Вісім сертифікатів з сімнадцяти ми вже вручили громадським активістам. Сьогодні були в Олександрівц, де реконструйовано систему опалення в амбулаторії загальної практики сімейної медицини і в Івашківській школі, де оновлено каналізаційну систему», – зазначив перший заступник голови обласної ради.

4   5

У рамках проекту в Івашківській загальноосвітній школі проведено ремонт системи водовідведення, вартість проекту – 180 тисяч гривень.

У Олександрівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини впроваджено проект по заміні системи опалення із впровадженням енергозберігаючих технологій, вартість проекту склала 196, 561 тисяч гривень. Для його впровадження залучено кошти обласного й районного бюджетів та кошти громади.

Як розповідають працівники закладу, тепер в амбулаторії вдвічі тепліше – якщо раніше температура була 9 градусів тепла, то тепер 20. Також, з початку опалювального сезону майже на 50% скоротилися витрати бюджетних коштів на опалення.