У Валківському районі відкрили кабінет раннього втручання

У Валківському районі відкрили кабінет раннього втручання

У комунальному закладі охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Валківського району» відбулося відкриття кабінету раннього втручання. З цією приємною подією персонал закладу та запрошених щиро вітали Голова Валківської районної організації партії «БПП «Солідарність» Віталій Оноша Віталій та депутат Валківської міської ради від БПП Наталія Осадча.

Віталій Оноша відзначив важливість та актуальність створення та функціонування в районі системи раннього втручання в рамках медичної реформи, що розпочалася в Україні.

Валкiвс_кий_р-н_вiдкриття_кабiнету_ранн_ого_втручання_(4)   Валкiвс_кий_р-н_вiдкриття_кабiнету_ранн_ого_втручання_(1)

«Упевнений, що якісна робота фахівців кабінету буде корисною сім’ям з дітьми в плані своєчасного виявлення, профілактики та лікування захворювань, соціальної реабілітації. Бажаю успішної роботи та подальшого розвитку всьому закладу та новоствореному об’єкту зокрема», – наголосив Віталій Оноша.

Валкiвс_кий_р-н_вiдкриття_кабiнету_ранн_ого_втручання_(3)   Валкiвс_кий_р-н_вiдкриття_кабiнету_ранн_ого_втручання_(2)

Як розповіла Наталія Осадча, послуги потребуючим безкоштовно надаватимуть фахівці кабінету: лікар-педіатр, логопед, соціальний педагог, медсестра з масажу.

«Я глибоко переконана у тому, що розпочата у нашій країні медична реформа обов’язково дасть свій позитивний результат і сьогоднішня подія – одне з яскравих тому підтверджень», – зазначила Наталія Осадча.