Віктор Коваленко відкрив відреконструйований водогін на Ізюмщині

Віктор Коваленко відкрив відреконструйований водогін на Ізюмщині

Введення в експлуатацію І пускового комплексу водогону забезпечить споживачів села Діброва, Капітолівка, Оскіл Ізюмського району якісною питною водою.

Відкриваючи водогін у селі Оскіл, перший заступник голови Харківської обласної ради, голова фракції «БПП «Солідарність» у облраді Віктор Коваленко відзначив, що проект вдалося реалізувати завдяки сприянню голови ХОДА Юлії Світличної. На новий водогін мешканці Осколу чекали 12 років (проект було замовлено у 2005 році).

1   3

«Два роки тому обласна влада надала сприяння – ми обрали проект у рамках співфінансування Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету. Тож, завдяки спільній роботі понад 4 тисяч жителів громади отримають якісну чисту воду, – підкреслив Віктор Коваленко. – Ви також бачите, що на Ізюмщині йде розбудова й інших проектів: відремонтовано дорогу та міст у місті Ізюм, 2,5 млн грн з облбюджету виділено на ремонт Оскільського дитячого садочку, виділено кошти на чудове футбольне поле».

4   5

Голова Ізюмської РДА Любов Шамрай уточнила, що раніше мешканці Осколу мали локальні водогони, де якість питної води була низькою. Новий водогін забезпечить село чисельністю в 3,5 тис. чоловік якісною водою зі свердловини глибиною більш ніж 700 метрів.

Як зауважив директор Ізюмського комунального виробничого водопровідно-каналізаційного підприємства Михайло Зубко, загальний кошторис реконструкції Букінського водогону складає 90 млн, наразі освоєно 55 млн грн.

8   9

«Сьогодні ввели в експлуатацію першу чергу водогону – 5 км. Стара система не могла забезпечити необхідний тиск у 10 атмосфер. Зараз ці умови виконано. Другу чергу із забезпечення водою жителів сіл Капитолівка і Діброва буде завершено до кінця року, третю – підведення до водобаків на вулиці Аеродромна в Ізюмі, буде виконано в 2018 році», – сказав Михайло Зубко.