Станіслав Косінов провів особистий прийом громадян

Станіслав Косінов провів особистий прийом громадян

Депутат Харківської міської ради від партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» по 24 виборчому округу Станіслав Косінов провів особистий прийом виборців.

З різноманітними питаннями до депутата звернулися шестеро людей з наступними зверненнями: щодо оформлення опіки над неповнолітньою онукою та надання їм фінансової допомоги, щодо надання допомоги в виданні збірника віршів Харківського письменника та поета Юрія Іванова «Сонечко» для подальшої передачі їх до бібліотек та дошкільних навчальних закладів Київського району, звернення щодо капітального ремонту водорозбірної колонки по вул. Партизанській, 2-ж, яка постійно виходить з ладу.

dsc01993

Крім того, до депутата звернулись громадяни з колективною заявою, в якій вони категорично проти будівництва багатоповерхівки поблизу гімназії №55 та просять депутата не включати в порядок денний чергової сесії питання щодо будівництва вищезазначеної багатоповерхівки.

Станіслав Косінов закликав присутніх звертатися до громадської приймальні депутата з будь-яких проблемних питань.

«Кожне звернення ретельно опрацьовується, за ним готується депутатський запит, результати розгляду якого доводяться до відома мешканців. Наша команда працює для вирішення ваших проблем» – сказав депутат.

Всі питання будуть розглянуті, про що заявники будуть проінформовані  у встановленому порядку.