На депутата Чугуївської міської ради від партії «Солідарність» скоєно напад

На депутата Чугуївської міської ради від партії «Солідарність» скоєно напад

У м. Харкові  в приміщенні Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України після інформаційної сесії «Протидія корупції в Харківській області» на депутата Чугуївської міської ради від партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Романа Лихачова було скоєно напад.

Як розповіла сестра Романа Лихачова Маргарита, зараз він знаходиться у лікарні і проходить обстеження.

«Після закінчення семінару до Романа підійшов чоловік і вдарив в обличчя. Він впав на підлогу. Я не виключає, що це пов’язано з професійною діяльністю. Роман постійно розкриває корупційні схеми Чугуївської міської ради і мера. Зараз іде тиск та погрози на сім’ю депутата», – зазначила Маргарита Лихачова.

Харківська территоріальна організація партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка»  цей напад розцінює, як політичне переслідування. І вимагає від правоохоронних органів знайти і покарати не лише виконавців, а й замовників злочину.

Довідка: Роман Лихачов. Народився в місті Чугуєві Харківської області в сім’ї військового. Закінчив Харківський інститут військово-повітряних сил і Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого. П’ять років служив у Збройних силах. У юриспруденції – з 2006-го, з 2011року практикує як адвокат. Виграв понад 1000 справ. Засновник і керівник Чугуївської правозахисної групи, що ініціювала понад 50 проваджень проти чиновників.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*