Харківська «Солідарність» провела майстер-клас із виготовлення «маків пам’яті»

Напередодні Дня пам’яті і примирення і Дня Перемоги у комунальних закладах «Харківському санаторному навчально-виховному комплексі №1» і «Спеціальному навчально-виховному комплексі I-II ступенів №2» для учнів були проведені майстер-класи із виготовлення маків пам’яті – символів Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

20160505104016

Привітати з великодніми святами та провести урок патріотичного виховання завітав депутат фракції партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» у Харківській міській раді Володимир Полозков. Депутат Харківської міської ради поспілкувався з вихованцями, працівниками школи та оглянув навчальні класи. Крім того, він передав діточкам Великодні паски.

IMG_0976

Виступаючі перед школярами Володимир Полозков зазначив, червоний колір – це колір життя, кохання і водночас колір крові людей, які загинули, захищаючи наше майбутнє.

IMG_0979

«Дуже важливо, щоб наше наступне покоління пам’ятало нашу історію. І нехай цей символ стане справжнім символом перемоги українського народу у цій страшній війні на Сході нашої країни», – наголосив Володимир Полозков.

IMG_1030

Власноруч виготовлені школярами маки будуть передані активістами «Солідарності» ветеранам і бійцям АТО.

20160505131929

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*