Віктор Коваленко провів у Золочеві особистий прийом громадян

Особистий прийом громадян провів депутат Харківської обласної ради, член ради Харківської територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Віктор Коваленко. Частина звернень була спрямована на вирішення нагальних проблем та потреб громади.

1

До таких слід віднести прохання матерів багатодітних сімей, що проживають в селі Турове, посприяти встановленню дитячого майданчика у центрі села. Як було зазначено під час особистого прийому громадян, ним би змогли користуватись понад 15 дітей. У письмову зверненні йдеться: «Село тягнеться однією вулицею на досить велику відстань. На одному краю вулиці побудований невеликий дитячий майданчик. А ми живемо на іншому. Тож малеча не може відвідувати майданчик, розташований далеко від дому».

4

Громада села Турове та Макарове попросила Віктора Коваленка зробити все можливе, аби до Макарівського ФАПу був направлений спеціаліст. Адже протягом тривалого часу жителі сіл позбавлені можливості отримувати якісну медичну допомогу через відсутність у фельдшерсько-акушерському пункті фельдшера.

7

Мешканці Золочівщини звернулись до першого заступника голови обласної ради із проханням вплинути на пришвидшення ремонту доріг по вулиці Чалого та Кірова.

3

Представники сіл Макариха та Орішанка розказали депутату про те, що з вересня у населених пунктах не працює телефонний зв’язок та радіо. Віктор Коваленко в свою чергу запевнив, що села будуть включені до списку ремонтних робіт.

На особистий прийом прийшли і працівники музичної школи, які просили зробити ремонт в приміщенні одного з класів, в тому числі замінити вікна.

6

Найбільшу кількість склали звернення з приводу виділення одноразової адресної грошової допомоги, необхідної для здійснення обстежень, компенсації вартісних операцій, щоб розпочати лікування. Віктор Коваленко пообіцяв одразу ж віддати пакети документів, зібрані на час проведення прийому, та передати їх до відповідної комісії, аби вони були розглянути під час найближчого засідання.

8

На прийомі громадян Віктору Коваленку була висловлена подяка за організацію дітям району екскурсії до екопарку та дельфінарію.