Дороги державного значення в Харківській області проінспектую особисто – Ігор Райнін

Служба автомобільних доріг України, яка опікується магістралями державного значення, зазнає певних труднощів в організаційному та управлінському плані. Про це очільник ХОДА, голова Харківської територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Райнін заявив під час засідання колегії обласної державної адміністрації.

54

Він зазначив, що Харківська область є прифронтовою територією, частина якої знаходиться в зоні проведення АТО, відповідно, навантаження на дороги, що ведуть у бік Донецької та Луганської областей, – підвищене.

55

«Будемо серйозно говорити про трасу Ізюм-Слов’янськ, Чугуїв-Ізюм. Зазначу, що виділених цього року коштів для ремонту дороги Чугуїв-Мілове вистачить тільки до Куп’янська. Потребує капітального ремонту траса Харків-Суми. Я хочу побачити інтерес до прифронтової області з боку керівництва САД. Ця проблема повинна вирішуватися на центральному рівні. З 11 травня я проінспектую всі дороги державного значення в області особисто», – зазначив Ігор Райнін.

56

Ігор Райнін наголосив, що в найближчі дні обов’язково озвучить новому Міністру інфраструктури України всі питання, які стосуються Харківської області, і буде вимагати гідного утримання тих доріг, які знаходяться на балансі САД України.