На Зачепилівщині відбулася презентація книги «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять»

У селищі Зачепилівка під час урочистої концертної програми присвяченої 30-річчю Чорнобильської трагедії відбулась презентація книги «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять», присвячена землякам-ліквідаторам, мобілізованих із Зачепилівського району на приборкання атомної стихії.

Організатором і керівником проекту був  член ради Зачепилівської районної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка», голова районної ради Леонід Глянь.

У своєму виступі Леонід Данилович відзначив, що ця книга необхідна для історії та пам’яті про подвиг наших земляків.

Книга увібрала в себе багатий, змістовний матеріал стосовно тієї благородної місії, яку виконували ліквідатори в ім’я мирного і сонячного майбутнього українського народу та народів сусідніх держав. Йдеться про те, що саме вони, не жаліючи власного життя, показали патріотизм, волю і самовідданість, що ця трагедія навічно відбилася у їхніх долях та серцях.

56

У книзі є безцінні фотографії – відображення тих подій, галерея самих учасників подій, спогади ліквідаторів-чорнобильців. Наприкінці презентації Леонід Глянь, особисто, вручив книгу кожному ліквідатору аварії на ЧАЕС та членам їх сімей.