У Малинівці активісти вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

У день 30-ї річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС до пам’ятного знаку, який нещодавно було встановлено за ініціативи голови Чугуївської районної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Євгена Королюка, у смт. Малинівка Чугуївського району на Харківщині відбулось вшанування учасників ліквідації наслідків аварії.

У мітингу-реквієму взяли участь депутат Чугуївської районної ради від партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Юрій Мерсон, громадськість, школярі та небайдужі мешканці села.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Звертаючись до присутніх депутат Чугуївської райради Юрій Мерсон підкреслив, всі ми схиляємося перед мужністю людей, які добровільно йшли на смерть у мирний час.

«Трагедія, що сталась 30 років тому, назавжди стане трагічним символом найкрупнішої в історії техногенної катастрофи. Ми завжди будемо про неї пам’ятати і будемо прагнути зробити все, щоб подібне ніколи не має повторилося», – зазначив Юрій Мерсон.

Наприкінці заході усі присутні поклали квіти до пам’ятного знаку.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Нагадаємо, це вже третій пам’ятний знак ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який встановлено у Чугуївському районі за підтримки голови Чугуївської районної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Євгена Королюка: у 2015 – у с. Кочеток, у 2016 – у с. Коробочкине.