Про ліквідаторів аварії на ЧАЕС ми повинні пам’ятати кожен день – Ігор Райнін

Голова Харківської територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Райнін  взяв участь в пам’ятній церемонії, присвяченій 30-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

На заході в Молодіжному парку також були присутні представники керівництва облдержадміністрації, обласної та міської рад, силових структур, громадських організацій, духовенства, мешканці міста.

1

Говорячи про Чорнобильську трагедію, Ігор Райнін підкреслив, що вшановуючи пам’ять чорнобильців, які пішли з життя, необхідно пам’ятати про тих, хто сьогодні живий, – і вирішувати їх проблеми.

«30 років тому сталася трагедія, яка забрала життя багатьох українців, серед яких – 7,5 тисяч мешканців Харківської області. Річниця аварії – це привід зібратися і згадати про них. Але, безумовно, потрібно пам’ятати і про тих, хто живий: на Харківщині сьогодні проживають понад 12 тисяч чорнобильців першої категорії, а в цілому їх – понад 20 тисяч, – зазначив Ігор Райнін. – Моя позиція така – про цих людей потрібно пам’ятати не тільки в річницю, а кожен день. Тому облдержадміністрація дуже щільно працює з громадськими організаціями чорнобильців для вирішення їх проблем».

2

Ігор Райнін розповів, що в області діє низка програм, спрямованих на вирішення проблем чорнобильців. Зокрема, на останній сесії обласної ради депутати підтримали рішення призначити додаткові виплати для чорнобильців-інвалідів першої групи та вдів ліквідаторів.

5

Але забезпечити чорнобильців всім необхідним, на думку керівника області, можливо тільки за умов стабільної економічної ситуації.

3

«Нам потрібно підвищувати рівень життя населення. І сьогодні ситуація в Харківській області налагоджується. Вперше за останні два роки у нас спостерігається зростання промислового виробництва, є успіхи в сільському господарстві», – зазначив керівник області.

6

Він також повідомив, що в зв’язку з травневими святами з 27 квітня всі підрозділи правоохоронних органів регіону переходять на посилений режим патрулювання.

«Ми зробимо Харківську область територією розвитку і стабільності», – підкреслив Ігор Райнін.