Юлія Світлична: Ми не дозволимо провокаторам використати релігійні свята для розхитування ситуації в області

Ми не дамо жодного шансу провокаторам та ворогам України використати релігійні свята для розхитування ситуації в області. Про це заявила голова фракції партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» у Харківській обласній раді Юлія Світлична під час засідання Харківської ради регіонального розвитку щодо посилення безпеки в регіоні.

16

Під час обговорення питання Юлія Світлична зазначила, що сьогодні керівництвом регіону вперше запропоновано системний підхід до вирішення питань безпеки.

17

«За ініціативи адміністрації під час останньої сесії обласної ради було затверджено три регіональні програми: Програма територіальної оборони, Програма протидії терористичній діяльності та Програма забезпечення публічної безпеки і порядку. Вони були прийняті абсолютною більшістю голосів, що говорить про злагодженість дій депутатського корпусу, представників влади та силових структур області. Це велике досягнення в питанні стратегічного планування процесу та відпрацювання заходів оборони», – підкреслила Юлія Світлична.

18

Особливу увагу учасники засідання приділили заходам безпеки під час травневих свят. Було наголошено, що громадський порядок в області щодня забезпечуватимуть 3,6 тис. поліцейських, до яких долучаться представники Національної гвардії та інших відповідальних структур