Сергій Куценко: Кожен патріот має допомогти ветеранським організаціям в увічненні пам’яті захисників України

Депутат фракції «Солідарність» у Харківській міській раді Сергій Куценко взяв участь в обговоренні конкурсу проектів пам’ятника героям АТО у Харкові.

DSC_0008

Як відомо, фракція «Солідарність» у міській раді підтримала ініціативу ветеранських організацій учасників АТО про спорудження в Харкові відповідного пам’ятника.

«В даному питанні необхідно відкинути дрібні політичні чвари. Це спільна біда всього народу, і обов’язок кожного патріота допомогти ветеранським організаціям в увічненні пам’яті захисників України», – заявив Сергій Куценко.

DSC_0041

Він підкреслив, що депутати фракції активно співпрацюють з ветеранами з цього питання, зокрема, проводяться постійні консультації з міською владою для юридично правильного оформлення всіх документів щодо пам’ятнику, зокрема з питання виділення землі.

DSC_0049

Слід зазначити, в ході обговорення, в якому взяли участь депутати міської ради-учасники АТО, фахівці ХОДА та міської ради, відомі і молоді скульптори, ветерани АТО, громадськість, волонтери, було прийнято рішення оголосити конкурс ідей та ескізів 14 квітня, в річницю початку АТО, щоб до 24 серпня, Дня незалежності, визначити переможця.

DSC_0056

За словами заступника голови Харківської обласної організації «Спілки ветеранів АТО» Юрія Корсунова, обласна та міська влада надає повністю сприяє у вирішенні цього питання.

DSC_0074

«Вже підготовлений камінь для установки на місці майбутнього пам’ятника. Зараз ветерани визначають дату, коли це буде зручніше зробити», – повідомив Юрій Корсунов.

DSC_0091

Нагадаємо, ініціаторами створення меморіального комплексу воїнам АТО стали члени громадської організації «Союз ветеранів АТО Харківської області». Їх пропозицію підтримав очільник ХОДА, голова Харківської територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка»  Ігор Райнін, який високо оцінив ініціативу, і звернувся до керівництва міста, щоб вирішити питання щодо проектування та будівництва меморіалу. Також на останній сесії міської ради депутат фракції «Солідарність» Віталій Маляренко попросив підтримки і сприяння у депутатського корпусу у вирішенні цього питання.