Фракцію Партії «БПП «Солідарність» в Харківській обласній раді очолила Юлія Світлична

Фракцію Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у Харківській обласній раді очолила заступник голови Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична. Таке рішення було ухвалене на засіданні фракції 12 листопада.

134A6863

Кандидатуру Юлії Світличної на пост голови фракції висунув голова Харківської територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Райнін. Депутати підтримали це рішення одноголосно. Заступником голови фракції призначений Анатолій Русецький, секретарем – Олена Колмик. Депутати підтримали це рішення одноголосно.

134A6880

«Моє рішення за пропозицією кандидатур на керівництво фракції ухвалено з таких міркувань. Це люди, які показали гарний результат на виборах, мають авторитет в області. Цим людям довіряю я і довіряє Адміністрація Президента. Всі вони – «люди слова», які мають «вагу» в Києві, всім добре знайомі, зрозумілі і вміють комунікувати », – зазначив Ігор Райнін.

134A6908  

Нагадаємо, Юлія Світлична виграла вибори відразу в три ради – Харківську обласну, міську та Харківську районну, але обрала депутатський мандат облради. Анатолій Русецький отримав кращий результат з усіх представників «БПП «Солідарність» – він набрав 63% на виборах у своєму окрузі. Олена Колмик балотувалася до обласної ради від одного з віддалених районів Харківщини – Сахновщинського – і отримала там переконливу підтримку виборців. Всього до складу фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» в обласній раді увійшли 20 депутатів.