Харківські партійці відзначили день Перемоги на меморіальному комплексі «Висота маршала І.С. Конєва»

На території Національного меморіального комплексу «Висота маршала І.С. Конєва» пройшла урочиста церемонія покладання квітів з нагоди 70-річчя Перемоги над нацизмом і Дня Перемоги.

Ветеранів та гостей зустрічали старшокласники, які роздавали штучні червоні маки – символи пам’яті. Після чого розпочався мітинг на честь Дня Перемоги.

«Сьогодні вся Ук4 (1)раїна від Харкова до Львова святкує День Великої Перемоги. Сьогодні ми дякуємо ветеранам Другої світової війни за їх хоробрість і подвиги, які дозволили перемогти нацизм. Дорогі ветерани, тільки зараз ми розуміємо, що ви зробили для нас і для всієї України. Ви відвойовували кожен сантиметр нашої батьківщини, безстрашно трощачи ворога, і 9 травня 1941 року ворог був переможений. Точно так сьогодні ваші онуки і правнуки хоробрі, сильні і патріотичні захищають наші рубежі на Сході України. Я переконаний, що в Україні і в Харківській області буде мир, ми прагнемо до цього і обов’язково цього доб’ємося», – привітав ветеранів голова Харківської територіальної організації «Солідарність» – Блок Петра Порошенка Ігор Райнін.2 (1)

Загиблих на фронті вшанували хвилиною мовчання, на їхню честь курсанти академії Національної гвардії України зробили салютні залпи.

Як зазначив керівник регіону Ігор Райнін, медаль «70-річчя Перемоги» отримали близько 4 тис. ветеранів в Харківській області.

Після огляду експозиції меморіального комплексу, ветерани та гості спустилися на нижню площадку, де для них показали святковий концерт. А ветерани змогли пригоститися польовою кашею і згадати події минулих років.