Ігор Райнін: Наше головне завдання – не ущемити людей і уникнути соціальної напруги

Згідно доручення Президента України Петра Порошенка розпочато виконання першочергових робіт по установці фортифікаційного обладнання і систем інженерного загородження на визначених рубежах у Харківській області. До земляних робіт на об’єкті планують залучити будівельні компанії та організації з прикордонних районів Харківської області.

Для будівництва споруди необхідна 50-метрова смуга вздовж кордону, проте часто в цій зоні знаходяться орні землі. Очільник Харківської області Ігор Райнін підкреслив: хоча землевідведення в 50-метровій прикордонній зоні не могло бути здійснено законним шляхом, відбирати у людей паї ніхто не має наміру.

1

 

«Наше головне завдання – не ущемити людей і уникнути соціальної напруги», – підкреслив голова Харківської територіальної організації «Блок Петра Порошенка». На даний момент з господарями та орендарями землі ведуться переговори, їм пропонують альтернативні площі в глибині районів. Про проведену в цьому напрямку роботу відзвітували керівники держадміністрацій шести районів області, що межують з Російською Федерацією. У більшості районів переговори з орендарями земельних паїв проведені успішно.