Кількість спецпідрозділів міліції в Харківській області буде збільшено

Про це повідомив голова Харківської облдержадміністрації, керівник Харківської територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Райнін в інтерв’ю програмі «Країна Сходу» на телеканалі «Еспресо-TV».

«Найближчим часом збільшиться склад спецпідрозділів МВС у Харківській області. Ми маємо попередні домовленості, що будуть додаткові ресурси й у СБУ, й у Нацгвардії. Тоді ми зможемо створити необхідний цикл, який дозволить контролювати всю ситуацію в регіоні», – розповів голова Ігор Райнін.

Керівник ХОДА також позитивно оцінив роботу харківських силовиків. «І СБУ, і УВС, і обласна прокуратура працюють дуже системно, чітко й чіпко. Ми багато бачимо, багато знаємо. Системна робота СБУ та УВС області говорить про те, що ми при достатніх людських ресурсах можемо спокійно утримувати ситуацію в регіоні», – наголосив очільник області.

На думку Ігоря Райніна, одним із найважливіших напрямків роботи силових структур, націленої на профілактику тероризму, в даний момент є ефективні слідчі дії.

«Один із способів профілактики – це стовідсоткова розкриваність даних злочинів. І я так орієнтую силовиків. Щоб покарання було неминучим, жорстким і оперативним», – пояснив Ігор Райнін.