«Європейська Солідарність» виступає проти використання брудних виборчих технологій у 179 окрузі на Харківщині

Харківська територіальна організація партії «Європейська Солідарність» висловлює глибоке занепокоєння ситуацією, що склалася навколо довиборів до Верховної ради України по 179 виборчому округу.

Правозахисники та моніторингові організації кожного дня повідомляють про численні порушення перебігу виборчого процесу – висування двійників, фальшиві агітаційні матеріали та пошкодження рекламних площ.

24 лютого Центральною виборчою комісією без ґрунтовного пояснення причин було повністю змінено половину складу Окружної виборчої комісії №179. Що, по-перше, дестабілізувало на певний час роботу власне ОВК, зокрема, змінено голову комісії, по-друге, викликало побоювання низки політичних експертів про можливість застосування технології зриву виборів. Нові члени ОВК від партії «Слуга народу» та за квотою голови ЦВК територіально мешкають за межами 179 виборчого округу, що унеможливлює стабільну роботу комісії.

Партія «Європейська Солідарність» виступає категорично проти застосування брудних методів у виборчій кампанії і закликає всіх суб’єктів виборчого процесу чинити за законами України. Жодних фальсифікацій – це одне з головних гасел Майдану, якого ми закликаємо всіх дотримуватися.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*