Віктор Коваленко привітав команду «Авангард» із завоюванням Суперкубку Харківської області з футболу

У селищі Високе на навчально-тренувальній базі «Металіст» під час напруженого поєдинку визначилися переможці та фіналісти Суперкубку Харківської області з футболу серед аматорських команд спортивного сезону 2019 року. Свідком цікавої гри став голова фракції «Солідарність» у облраді голова Харківської обласної федерації футболу Віктор Коваленко.

2   3

Так, на стадіоні зустрілись переможці чемпіонату області 2019 року ФК «Вовчанськ» та володарі Кубку області ФК «Авангард». Останні у яскравій динамічній грі здобули впевнену перемогу завоювавши й Суперкубок Харківської області.

Віктор Коваленко, звертаючись до футболістів подякував всім за якісний футбол, що вони продемонстрували на нинішньому турнірі. А переможцям ФК «Авангард» побажав продовжити переможну ходу й нових спортивних звершень у новому футбольному сезоні 2020 року.

4   5

За участь у змаганнях перший заступник голови обласної ради вручив кожному гравцю медалі, дипломи та Суперкубок переможцям. Побажав футболістам сил, натхнення, здійснення бажань, ніколи не зупинятися на досягнутому і завжди йти до перемоги.