Мешканцям Харківської області нададуть матеріальну допомогу на суму 5,5 млн грн

Мешканцям Харківської області нададуть матеріальну допомогу на суму 5,5 млн грн

У Будинку рад за участю першого заступника голови Харківської обласної ради, голови фракції «Солідарність» у обласній раді Віктора Коваленка відбулося засідання комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації.

На розгляд комісії було винесено 864 тис звернення громадян, які опинилися у скрутному матеріальному положенні.

3   1

Усього, за результатами розгляду заяв, адресна грошова допомога громадянам буде направлена у розмірі 5,5 млн грн. Кошти, зокрема, будуть надані тим, хто потребує лікування, у тому числі онкозахворювання, ендопротезування, хірургічного втручання, також постраждалим від пожежі, відшкодування витрат, для вирішення соціально-побутових питань та учасникам зони АТО.

«Станом на сьогодні комісією розглянуто 6 млн 732 звернення. Матеріальну допомогу надано 5 млн 783 чоловік на суму 43 млн 792,5 тис грн. Максимальний розмір одноразової адресної грошової допомоги складає 20 тис грн.», – повідомив Віктор Коваленко.

Довідка: Загалом з початку року до відділу матеріальної допомоги надійшло 8927 звернень, що в 1,4 рази більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року (6320 звернення).

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*