У Лозівській ЦРЛ відремонтували операційний блок та відділення гемодіалізу

У Лозівській ЦРЛ відремонтували операційний блок та відділення гемодіалізу

З результатами проведених робіт ознайомилася голова Харківської ОДА, депутат облради Юлія Світлична, яка відвідала Лозівський район з робочою поїздкою.

Комплексне відновлення Лозівської центральної районної лікарні розпочалося у 2016 році – тоді після капітального ремонту було відкрите хірургічне відділення. У цьому році з обласного бюджету були виділені кошти на реконструкцію операційного блоку лікарні та капітальний ремонт відділення гемодіалізу.

1   3

«В наступному році також будемо підтримувати районну лікарню, щоб й інші відділення були в належному стані. Щоб люди могли і працювати, і відновлювати здоров’я в нормальних умовах», – зазначила Юлія Світлична.

За словами голови Лозівської райдержадміністрації Сергія Красноперова, лікарня чекала на таку увагу влади десятиріччями.

4   5

«Протягом багатьох років заклад не бачив капітальних ремонтів. А сьогодні ми маємо відремонтований дах, замінені вікна, проведено ремонти відділень, зроблене зовнішнє освітлення, впорядкована паркова зона біля лікарні. Завдячуючи підтримці керівника області Юлії Світличній, ми отримали з обласного бюджету необхідні кошти», – зауважив Сергій Красноперов.

6   7

Під час візиту до лікарні Юлія Світлична також передала закладу нове обладнання – кардіограф та апарат УЗД.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*