Ігор Райнін відмовив «Укрзалізниці» в підвищені тарифів на проїзд у приміських поїздах

Голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін відмовив ПАТ «Укрзалізниця» в узгодженні нових тарифів на проїзд у приміських поїздах.

Як заявив Ігор Райнін, нові розцінки на послуги залізниці економічно не обґрунтовані.

За інформацією ХОДА, керівництво філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» звернулося до обласної державної адміністрації з проханням погодити підвищення на 43% вартості проїзду в приміських поїздах.

«Вважаю підвищення цін на проїзд в приміських поїздах несвоєчасним і необґрунтованим, – зазначив голова ХОДА Ігор Райнін. – Я в принципі є противником підвищення в даний момент цін на проїзд у приміському електротранспорті. Під час розрахунку тарифів на такі перевезення повинно бути чітко сформовано економічне обґрунтування і врахована платоспроможність населення. Послугами приміських поїздів користуються, як правило, найменш забезпечені жителі області, і підвищення цін просто позбавить багатьох з них можливості їздити на роботу або на свої дачні ділянки».

Ігор Райнін зазначив, що в даний момент немає і юридичних підстав для підвищення тарифів.

«Методика розрахунку тарифів на перевезення пасажирів у приміському транспорті не надана, відповідно може викликати сумніви економічна обґрунтованість даного тарифу», – пояснив керівник Харківської області.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*