Володимир Полозков долучився до акції «Читай свою Конституцію»

Депутат Харківської міської ради від партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Володимир Полозков долучився до Всеукраїнської акції «Читай свою Конституцію». В рамках акції всі перехожі отримували примірник Конституції.

2 5

Депутат Харківської міськради зазначив, за опитуваннями, половина українців ніколи не читали Конституцію, тому і народилася акція «Читай свою Конституцію», ініційована партією «БПП« Солідарність».

3   4

«Можу підтвердити, що захід не залишилася непоміченим: принаймні, водії машин, що проїжджали повз, зупинялися і жваво цікавилися. На що я звернув увагу і мене це порадувало: наша молодь, нове покоління українців, зовсім по-іншому реагували на те, що відбувається, і обличчя у наших дівчаток і хлопчиків – одухотворені, – зазначив Володимир Полозков. Як хочеться сподіватися і дожити до того часу, коли і ми – українці, громадяни і патріоти своєї країни, – будемо пишатися своєю Конституцією, як священним символом національної самосвідомості, і знати, що вона захищає наші права і свободи».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*