Середній розмір субсидії в Харківській області становить 600 грн., і сума зростатиме – Ігор Райнін

Житлові субсидії на Харківщині отримують майже 175 тис. сімей. І ще близько 50 тис. заявок зараз знаходяться на розгляді в управліннях соціального захисту населення області. Про це повідомив очільник Харківської облдержадміністрації, голова Харківської територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Райнін.

За його словами, рівень призначення субсидій в районах і містах області складає вже більше 95%.

«На сьогоднішній день середній розмір субсидії становить 600 грн. Очікується, що в жовтні ця сума може скласти вже 895 грн., а в листопаді – 1110 грн.», – зазначив Ігор Райнін.

Ігор Райнін ще раз закликав мешканців області не вагатися та оформлювати субсидію, щоб в зимовий період платити менше за комунальні послуги. «Тим більше, що процес оформлення займає небагато часу», – додав він.

Голова ХТО партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» нагадав, що за новим порядком, який вступив в дію з 21 липня цього року, не потрібно вказувати в деклараціях суму доходів. До територіальних управлінь соцзахисту населення необхідно подати лише два документи – заяву про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи та витрати. В декларації вказати тільки вид доходу, який отримує громадянин, та зазначити назву організації, де отримуються доходи. Всі відомості спеціалісти органів соціального захисту населення самі запитують в комунальних установах, фіскальній службі та інших установах.

Нагадаємо, до сукупного доходу сім’ї для призначення субсидії на сьогодні не враховуються багато видів одноразових виплат. Наприклад, грошове утримання військовослужбовців, які проходять службу в зоні АТО, а також виплати при народженні дитини, на оздоровлення, матерям-героїням, допомога ветеранам до 9 травня та інше.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*